SIKÇA SORULAN SORULAR

"Siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır."  Saat:15:30'a kadar tamamlanan siparişler aynı gün, 15:30'dan sonra gelen siparişler yoğunluk durumuna göre bir sonraki iş gününde kargolanmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. 
Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 444 95 85  numara ile yada info@buromalzeme.com adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz Buromalzeme.com’a iade edilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapamazsınız. Tüm bankaların visa/master kartları geçerlidir.
Alışverişlerinizde Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Kargo firması Kapıda nakit ödeme için 7 TL + KDV hizmet bedeli almaktadır.
Alışverişlerinizde Havale seçeneğini kullanabilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde % 1 indiriminden faydalanabilirsiniz. Sistem tarafından havale ile ödemeyi seçerseniz otomatik olarak indirim yapılacaktır.